Anadolu Transport

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
22,841 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fatih Bektaş
  • ADRES: Beşevler mh, Beşevler cd, Kanarya sk, no12 Şube: Pendik Fevziçakmak Mh
  • TELEFON: 0 (216) 397 2010
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Anadolu Transport

Pendik Evden eve nakliyat ekip işine dayalı bazı hassasiyetleri olan iş alanıdır. Güncel ve titizlik gerektiren bir iş olan evden eve nakliyat şirketleri, bilinmelidir ki müşterisini asla mağdur etmeden çalışmalıdır. Çevreden bu konu hakkında ne kadar çok şey duyulursa bilinen şeyler o kadar artıyor. Aslında araştırılması gerekilen ve hafife alınmayacak bir sektör haline gelen evden eve nakliyat, kulaktan duyma bilgilerle tecrübe edilerek ve firma tavsiye yapılarak kişilere genellikle tanıdıkları tarafından aktarılıyor. Bu işin en önemli noktası ise tamamen güvene dayalı bir hizmet olması. Gerekli araştırmalar yapılmadan yanlış tercihte bulunulduğu takdirde müşteri yanlış tercihte bulunup ne yazık ki mağdur olabiliyor.

Pendik Evden eve Nakliyat Firmalarına Yardımcı Olmak İçin Ne Yapabilirim?

Evdeki özel eşyalara ve paketleme aşamasında kolay deforme olabilecek eşyalara mümkün olduğunca ev sahibinin dikkat etmesi gerekiyor. Evden eve nakliyat, taşımacılık kısmını üstlense de sorumluluk aldığı nokta aslında bir o kadar çok. Kolileri hazırlarken ne kadar özenli bir paketleme yaparsanız aslında firmanın da yükünü bir o kadar hafifletmiş olacaksınız. Çünkü taşımacılık risk gerektiren bir iş bu sebeple hem bu işi talep eden müşteri hem de hizmeti sağlayacak firma üstlerine düşeni özenle yapmalılar.

Taşınmak bütün olarak bakıldığında sürece yayılması gereken bir iş. Siz gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra firmamız deneyimli ekip arkadaşları ile kusursuz hizmeti başlatacaktır. Nakliyat denildiğinde aslında çoğu kişinin ilk aklına gelen ”evden eve nakliyat” kısmıdır. Bu konu hakkında bilinçlenmek gerekir ki nakliyat aslında yaşantımızın bir parçası halindedir. Karşılaşılan bazı durumlar bulunduğumuz konumdan başka bir konuma taşınmamızı gerektirebilir. Bu zorlu süreçte firmanın sağladığı güven ise çok önemlidir. Herhangi bir aksilik ihtimaline karşı eşyalarınızın sigortalanması da oldukça önemli bir konudur. Sigortalanan eşyalar güvenle taşınacaktır. Bunu firmanın düşünüyor olması ise ayrı bir incelik. Firmanın tecrübesi evden eve nakliyatta çok önemlidir. Kolileme sürecinde de gerekirse müşterinin talep ettiği kadar yardımcı oluyor ve paketlenen ürünün malzemesine göre koruma şekli uyguluyoruz.

Sizlerde eşyalarınız taşınırken aklınızda soru işareti kalmadan firmaya teslim etmek istiyorsanız firmamızın size sunduğu ayrıcalıklardan faydalanarak eşyalarını güvenle taşınması için firmamıza teslim edebilirsiniz. Tavsiye edilebilir bir nakliye şirketi mi arıyorsunuz? Biz size sağlam bir güven sağlıyoruz. Yol sigortası da eşya sigortasının içerisinde güvenli taşımacılık için bizi tercih edebilirsiniz. Hayatın belli bir döneminde mekan değişikliği yapmak isteyebilirsiniz ya da bu sizin için zorunlu bir hale gelmiş olabilir. Bu durumdan çekinmeyin. Firmamız omuzlarınızdaki bu ağır yükü de üstlenecek dostça bir iş çıkaracaktır.

Uzun veya kısa yol farketmeksizin taşımacılığı üstlenecek ekibimiz için memnuniyetiniz en ön plandadır. İsteklerinizi askıya alacağınız firmalarla, kulaktan dolma bilgilerle hareket etmek nakliye işinizi riske atmak demektir. Yaptığımız işin altına imzamızı atıyoruz. Firmamız ile emanet ettiğiniz tüm eşyalar emin ellerde gitmesi gereken yere ulaşacaktır.
Hizmet Yerlerimiz: Pendik Evden eve nakliyat, Bursa evden eve nakliyat, Ve tüm türkiye geneli şehirler arası nakliyat.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.