TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
615 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İbrahim Tok
  • ADRES: Çark Cad. Serdivan Yolu Üzeri No: 303/A Serdivan/Sakarya
  • TELEFON: 0 (264) 273 1188
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Şirketimiz faaliyetlerine 1972 yılında merhum Rasim Arığ tarafından kurulan ‘Arığ Ticaret’ ünvanıyla başlamıştır. 1988 yılında Ali İhsan Arığ şirketin başına geçerek sınai, medikal ve lpg gaz satışı ile hizmetine devam etmiştir. 1999 yılında “Tok Ticaret” Enver Tok’un da katılımı ile “Artok Gaz Makine Hırdavat Petrol Ürünleri İnşaat Taah. Tic. Ltd. Şti.” adı ile ürün portföyünü genişleterek ilkelerinden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmiştir.

Şirketimiz 2011 yılında ISO 9001:2008 kalite belgesi alarak, Barkod sistemini hayata geçirip, hizmet anlayışını profesyonel kadrosuyla üst seviyeye çıkarmıştır.

Önceliğini ‘’Hizmet’’ , güvencesini ‘’Kalite’’ olarak benimseyen şirketimiz, her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet ağını genişleterek; kurumsal kimliği ve güçlü yapısıyla geleceğe güvenle bakmaktadır.

Şirketimiz; 1 merkez mağaza, 1 satış mağazası, 1 lojistik depo ve 1 sınai, medikal, lpg tüp depolama ve satış mağazası olarak 4 ayrı birimde, 14 araçlı filosu ve 30 çalışanı ile hizmet vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.