Avukat Doğukan ERDEM (Sakarya Avukat & Ağır Ceza ve Boşanma Avukatı)

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
608 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Avukat Doğukan ERDEM
  • ADRES: Yenice Mah. Dr. Ali Yener Sok. No:15-1/6
  • TELEFON: 0 (532) 626 7512
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Sakarya Avukat büroları arasında Avukat Doğukan Erdem (Erdem Hukuk Bürosu) 2015 yılından bu yana özellikle ağır ceza ve boşanma alanlarında hizmet vermektedir.

Hukuk büromuzda bulunan avukatlarımız, Sakarya Ağır Ceza Avukatı olarak hizmet vermektedir. Ağır ceza mahkemesinin alanına giren suçlar bir kısmı şöyledir: Yağma, nitelikli dolandırıcılık, resmi belgede sahtecilik, zimmet, cinsel saldırı, uyuşturucu kullanma ve uyuşturucu ticareti, örgüt suçları (FETÖ ya da IŞİD terör örgütü üyeliği iddiasıyla açılan davalar) gibi suçlar yer almaktadır.

Hukuk büromuzda bulunan avukatlarımız yine Sakarya Boşanma Avukatı olarak hizmet vermektedir. Aile Hukukuna giren uyuşmazlıkların bir kısmı şöyledir: Anlaşmalı boşanma davası, çekişmeli boşanma davası, nafaka davası, velayet davası, ziynet alacağı davası ve maddi manevi tazminat davası gibi davalar yer almaktadır.

Hukuk büromuz müvekkillerine en iyi şekilde hizmet vermek için özveri ile çalışmaktadır. İşinde en iyi olmak için tüm personelimiz disiplinli bir çalışma sergilemektedir.

Sakarya’nın en iyi avukatı ya da Sakarya’da iyi avukat arayışı birçok anlamda irdelenmesi gereken bir konudur. Çünkü ne Sakarya Barosu ne de başka bir resmi kurum böyle bir isimlendirmeyi hiçbir avukata vermemektedir. Esasen bu ölçülebilir bir temele de dayanmamaktadır. Hukukun birçok alt dalının olduğu da düşünüldüğünde tüm alanlarda Sakarya’nın en iyi hukuk bürosu olmak kolay bir iş de değildir. Belki, iyi ceza avukatı olarak anılmak anlaşılır bir şey olabilir. Yine iyi boşanma avukatı olmak da benzer şekildedir. Çünkü bunlar hukukun sadece bir dalını ifade eder. Ancak tüm alanlar için bunu söylemek yukarıda da söylemeye çalıştığımız gibi kolay bir şey değildir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.