• 0542 790 01 39

BYM Yazılım Eğitim ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
221 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: BYM Yazılım Eğitim ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
  • ADRES: Pabuççular Mh. Adnan Menderes Cd. Özcan İş Merkezi No: 2 / 8 Adapazarı / Sakarya
  • TELEFON: 0 (264) 777 1296
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

BYM Yazılım Eğitim ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.

Müşterilerine, alışılagelmişin dışında ve dünya standartlarında bir deneyim yaşatmak amacıyla 2010 yılında kurulmuş olan BYM, büyük-küçük her işletmenin ihtiyacı olan Kurumsal Yazılım Sistemleri tedarikçisi ve aynı zamanda yerli yazılım üreticisidir. “Bir bireydeki muhakeme yeteneği ne ise, bir işletmede kurumsal yazılım sistemi odur” felsefesini benimseyerek, yüksek kalite ve titizlik ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ürünler ve yazılım çözümleri sunarak işletmelerin yönetim sistemlerinin kurulmasını, desteklenmesini ve geliştirilmesini sağlamaktadır.

Mevcut ürün portföyü ile 14 endüstriye sunduğu hazır ürün ve çözümlerini, Terzi Usulü Üretim (Tailor Making Coding) yöntemi ile destekleyerek işletmelerin en önemli ihtiyaçlarından olan dijital yönetim sistemi platformlarını oluşturmakta olup, sürekli gelişim ve iyileştirme metodolojisi ile hareket etmektedir.

BYM aynı zamanda; satışını ve üretimini yaptığı iş yazılımlarının kurulması ve çalışması için gerekli alt donanımların da tedarikçisi olup, hizmet verdiği sektörlerde Sistem Odası (Ana bilgisayar ve çevre birimleri) kurulumlarından, endüstriyel donanım ürünleri olan Barkod, Dokunmatik POS ve Otomasyon Sistemlerine kadar geniş ürün tedarik portföyüne sahip olup, bunların satışını da yapmaktadır.

BYM, yılların verdiği yazılım ve sistem implementasyon tecrübesi ile işletmelerin mevcut durumlarına en uygun yazılım ve donanım çözümleri sunmakta olan, uçtan uca entegre bir sistem mimarıdır.

Yazılım-Donanım ürünlerimiz ile hazır ve pratik çözümler sunduğumuz sektörler:
Üretim
Turizm
Tekstil
Mağazacılık
Restoran
Market
Gıda
Akaryakıt
Hizmet
Zahire
Konuk Ağırlama ve Eğlence Sektörü

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.