• 0536 912 91 58
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
314 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ERGİN ÇİFTÇİ
  • ADRES: Kozlu Merkez Mah. Bahriye Üçok Sk. Aydın İş Hanı No:2/1 KOZLU / ZONGULDAK
  • TELEFON: 0 (264) 614 0067
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

ERGİN TARTI VE KALİBRASYON olarak Tunaylar Baskül Sanayi ve Ticaret A.Ş. nin, Karadeniz Bölge Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

ERGİN TARTI VE KALİBRASYON Uzman teknik servis elemanları ve üstün kalite anlayışı ile tartım, kalibrasyon, bakım, onarım hizmetlerini vermektedir.

Kurulduğu günden itibaren taşıt kantarları ve tartım konusunda uzman kadroya sahip olan firmamızın; Başlıca faaliyet alanları endüstriyel tip elektronik tartı aletleri ve tartım sistemlerinin satış, bakım, onarım sonrası teknik desteği oluşmaktadır.

HEDEFİMİZ

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın gurur kaynağı olan firmamızı daha ileriye taşımak ve sektöründe lider konumda kalmasını sağlamaktır. Teknolojiyi takip ederek daha kaliteli ve her konumda çözümler üreterek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Başarı Birlikte, Kalite Benimle. Kaynakların etkin kullanımı sağlayarak, Toplam Kalite Yönetimini benimseyen, Profesyonel bir işletme yapısına ulaşmak,

Müşterilerimizin isteklerini karşılarken; uygun ürünleri, uygun fiyatlarla, istediği zamanda sunmak, rakiplerimizin arasında tercih edilir olmak, rekabet ortamında gücümüzü arttırmak kalite seviyemizi sürdürmek ve sürekli iyileştirmek.

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR:
Tunaylar, Dikomsan, Desis, TEM, Hana markalarının Karadeniz Bölgesi Yetkili Temsilcisidir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.