ARAMA SONUÇLARI

Elpoy Profosyonel Temizlik

Elpoy Profosyonel Temizlik

Sakarya da yeni bir firma olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmayı kendimize ilke edinmektir. Koltuk yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, halı yıkama sektöründeki kaliteli işçiliğimizle memnuniyetinizede şikayetinizede önem verip kendimizi geliştirmek için çalışıyoruz. Hedefimiz müşteri memnuniyeti, kaliteli işçilik ve yenilenerek gelişmektir.

Elpoy Profosyonel Temizlik

Elpoy Profosyonel Temizlik

Sakarya da yeni bir firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendimize ilke edindik. Koltuk yıkama, yatak yıkama,yorgan yıkama, halı yıkama sektöründe kaliteli işçiliği siz değerli müşterilemize ulaştırmak için çalışıyoruz. Her türlü memnuniyetinizide şikayetinizide değerlendirip kendimizi geliştirmek için gece gündüz çalışmaktayız. Hedefimiz kaliteli hizmet ve yenilenerek gelişmektir.

Soy Temizlik ve Ambalaj Ürünleri

Soy Temizlik ve Ambalaj Ürünleri

Soy Temizlik Ürünleri 2000 yılında faaliyetine başlamıştır. Ev dışı tüketim sektörünün aranılan isimleri arasına girmiştir. Firmamız ofis, fabrika, hastane, okul, restaurantlar, lokanta, poliklinikler gibi kurum ve kuruluşların her çeşit endüstriyel temizlik malzemesi, temizlik makinaları ve aparatları, evdışı temizlik kağıtları, ambalaj malzemeleri satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. Zengin ürün yelpazesi, geniş ve güçlü dağıtım ağı ve dinamik […]