HABER DETAYI

Aralık 14, 2020 5:50 am

MİLLİ EĞİTİMDEN BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER EĞİTİMLERİ

Millî Eğitim Bakanlığı  tarafından 81 ilde olduğu gibi Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve 16 ilçe millî eğitim müdürlüklerinde kurulan basın ve halkla ilişkiler şubelerinde görevli personel, öğretmen ve yöneticilere yönelik 14-18 Aralık tarihleri arasında Basın, Sosyal Medya, İletişim ve Halkla İlişkiler konularını kapsayan çevrim içi eğitimler planlandı.

Hafta boyunca her akşam saat 20.00'de ZOOM platformu üzerinden yayınlanacak eğitimleri alanlarında uzman isimler verecek.

14 Aralık Pazartesi akşamı ilk eğitimde Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Mustafa Bostancı "Sosyal Medya Okuryazarlığı", 15 Aralık Salı akşamı İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Hüsnü Murat Günaydın "Halkla İlişkiler için Başarılı İletişim Yönetimi", 16 Aralık Çarşamba akşamı Basın İlan Kurumu Sakarya Şube Müdürü İbrahim Çorbacı  "Haber Yazımı ve Bülten Hazırlama", 17 Aralık Perşembe akşamı ilimizde de bir süre görev yapan Basın İlan Kurumu Ordu Şubesi Müdürü Engin Kaşdaş "Kurumsal Organizasyon ve Medya İlişkileri", 18 Aralık Cuma akşamı Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Yücel Velioğlu "Habercilik ve Haber Dili" konularında önemli bilgiler paylaşacaklar.

Kaynak: Adayorum

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.