HABER DETAYI

Aralık 14, 2020 2:38 pm

SATSO’da ‘Sakarya Yazarların Okuyor’ Kitap Çekilişi Yapıldı

Sakaryalı 7 yazarın kitapları çekilişe katılarak kazanan 10 kişiye teslim edildi. Kitapları SATSO’dan teslim alanlara da SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ tarafından takdim edildi. Toplam 2250 kişinin katıldığı çekiliş, SATSO54 İnstagram hesabı üzerinden gerçekleştirildi. Kültür ve sanata destek ve dahil olmak, sosyal sorumluluk anlamında öncülük etmek adına Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan çalışmalar kapsamındaki çekilişte kazananlara kitaplar yazar imzalı şekilde teslim edildi.

KİTAPLARI ALTUĞ TAKDİM ETTİ

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ kampanyanın şehrin edebiyat değerlerini tanıtmak, hatırlatmak kültür sanat anlamında şehrin etkinliğin artırmak amacıyla gerçekleştirildiğini belirterek kampanyaya olan yoğun ilgiden de memnuniyet duyduklarını ve belirli aralıklarla benzer çalışmaların yapılacağını ifade etti.

BİRLİKTELİĞİ VE İLETİŞİMİ GÜÇLENDİRMEK

Başkan Altuğ ayrıca, “Günümüz teknoloji dünyasında sosyal medyanın gücünün farkındayız ve hedef kitlelerimize bu mecralardan da ulaşmayı hedefliyor, Sakaryalılarımızla bu kanallar aracılığı ile de güçlü bir iletişim kurmayı hedefliyoruz. Bu çalışmamızın bir amacı da bu birlikteliği ve iletişimi güçlendirmektir. Kampanyamıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Kazan talihlilerimiz de tebrik ediyorum. Sakaryalılar yazarlarını bu kampanyalarla okumaya devam edecek” dedi.  Kazanan sosyal medya takipçileri de okumaya ve edebiyata teşvik etmek anlamında SATSO bu çalışmasının çok önemli olduğunu belirterek teşekkür ettiler.

Kaynak: Sakarya Son Dakika

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.