• 0541 316 02 67

HABER DETAYI

Mayıs 25, 2018 11:43 pm

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Sakarya Şubesi Programı

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Sakarya Şubesi Programı

TÜMSİAD tarafından düzenlenen iftar programında konuşan Başkan Toçoğlu, “24 Haziran’da istikrarın devamı için hepimize büyük sorumluluklar düşüyor. Bu süreç içerisinde ekonomiyle Cumhurbaşkanımızı, hükümetimizi ve ülkemizi zor durumda bırakmaya çalışıyorlar. Tabi biz bu oyunu görüyoruz ve hep beraber ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozacağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, TÜMSİAD’ın düzenlediği iftar programına katıldı. İftar buluşmasında Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez, SESOB Başkanı Hasan Alişan, MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun, Beşir Derneği Başkanı Cevdet Şanlı ve çok sayıda davetli yer aldı.

Çok çalışmamız gerekiyor
Programın açılış konuşmalarını gerçekleştiren TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez, “Biz TÜMSİAD olarak ülkemiz için ne yapılması gerekiyorsa elimizden gelenin daha fazlasını yapmalıyız. Çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Kendi eksiklerimize bakıp ne yapılması gerekiyorsa onu yapacağız” derken; Beşir Derneği Genel Başkanı Yrd. Doç. Dr. Cevdet Şanlı, “Beşir Derneği olarak dünyanın birçok yerinde hizmet etmeye çalışıyoruz. Ramazan ayı bizleri bir araya getiren mübarek bir aydır. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Birlik ve beraberlik
Nazik davetleri dolayısıyla TÜMSİAD üyelerine teşekkürlerini ileterek konuşmalarına başlayan Başkan Toçoğlu, “Bu buluşmalar birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi pekiştiriyor. Önümüzde ciddi bir süreç var. 24 Haziran’da istikrarın devamı için hepimize büyük sorumluluklar düşüyor. Bu süreç içerisinde ekonomiyle Cumhurbaşkanımızı, hükümetimizi ve ülkemizi zor durumda bırakmaya çalışıyorlar. Tabi biz bu oyunu görüyoruz ve hep beraber bu oyunu bozacağız. Birlik ve beraberliğimizi koruduğumuz, birbirimize sahip çıkıp, güvendiğimiz sürece ülkemiz üzerinde oynanan tüm oyunları bozarız” dedi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.