HABER DETAYI

Ağustos 26, 2017 12:24 pm

Vagon Üzerinde Özçekim, Genci Canından Etti

Vagon Üzerinde Özçekim, Genci Canından Etti

Adapazarı Tren Garında vagonun üzerine çıkarak özçekim yapmak isterken akıma kapılan 18 yaşındaki Birbey Kurt, Kocaeli'de tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

 

Adapazarı Tren Garında vagonun üzerine çıkarak özçekim yapmak isterken akıma kapılan 18 yaşındaki Birbey Kurt, Kocaeli'de tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Sakarya'nın Akyazı ilçesinde ikamet eden Birbey Kurt (18), 14 Ağustos gecesi, Adapazarı tren istasyonunda park halinde duran bir vagonun üzerine çıkarak fotoğraf çekmek istedi. Bu esnada vagonun üzerinden geçen yüksek gerilim hattına değen Kurt, akıma kapılarak ağır şekilde yaralandı. Gencin yardım çığlıklarını duyan vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen ambulansla Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Kurt, daha sonra Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bulunan yanık ünitesine sevk edilmişti.

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 12 gündür tedavi altında olan genç, önceki akşam yaşam mücadelesini kaybetti. 18 yaşındaki Birbey Kurt'un cenazesi işlemlerin ardından Sakarya'ya götürülmek üzere yakınlarına teslim edildi. Kurt'un cenazesinin bugün Akyazı'da ikindi namazı sonrası toprağa verileceği öğrenildi.
 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.