Norm Lazer Metal San. ve Tic. A.ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
781 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kürşat ACER
  • ADRES: Güney Mob.San.Sit. 1278 sk. No:14
  • TELEFON: 0 (850) 466 6676
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Norm Lazer Metal San. ve Tic. Aş genç ve dinamik kadrosu ile Türkiye’nin en büyük Lazer Sarf Tedarikçisi olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Amada Bystronic Mitsubishi Mazak Trumpf gibi yabancı makine üreticilerinin yanı sıra Baykal Durma Nukon ve Ermaksan gibi Türk makine üreticilerinin

piyasaya sunmuş olduğu Lazer Kesim Makinelerine de sarf malzeme tedariği yapmaktadır.

Misyonumuz gelişen Lazer kesim Makinaları piyasasında sözü geçen makinelerin ihtiyaç duyduğu Sarf Malzemeleri; (Nozullar, Znse CO2 Lensler,Koruma Camları, Seramikler, Lens temizleme sıvıları ve Lens temizleme bezleri gibi;)

bilimsel kalite kontrol süreçlerinden geçirerek tedarik edip daha hızlı ve uygun fiyata kullanıcılara ve üreticilere ulaştırabilmektir.

Bunun yanı sıra müşterilerimize yada üreticilere işlerine uygun olan makineyi tespit etmekte makine üreticileri ile müşterileri müşterinin lehine olacak şekilde buluşturup daha uygun bir teklif politikası oluşturmakta danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

2. El Makine sayfamızla da Türkiye’nin bu konuda en zengin ve spesifik Lazer Kesim Makineleri portalını oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Norm Lazer Metal San. ve Tic. AŞ

Murat ILAN
CEO

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.