• 0541 316 02 67

Özel Bilge Hastanesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
368 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Op.Dr.İsmet KARTAL
  • ADRES: Kurtuluş Mahallesi Bankalar Cadde 63 Adapazarı / Sakarya
  • TELEFON: 0264 274 41 23
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

Bilge Hastanesi 1999 yılında 50 yatak kapasiteli olarak kurulmuştur.
İlk kuruluş tarihinden itibaren Op.Dr. İsmet Kartal hastanenin Başhekimliğini yürütmektedir.

Hastanemiz deneyimli doktor kadrosu, eğitimli sağlık personeli ve diğer tüm çalışanları ile Bankalar Caddesi 63 Adapazarında 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde aynı çatı altında, uygun ve ekonomik koşullarda tüm bölge insanımıza;Adapazarlılara sunmaktır.Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları ile hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Özel Bilge Hastanesi olarak, Üstün nitelikli ekibimizle hasta memnuniyetini, saygınlığını ve güvenini sağlamadaki kararlılığımızla,Hizmeti her şeyin üstünde tutup en mükemmeli sunmadaki öncülüğümüzle,Halk için verimli çalışan ve
nitelikli hizmet veren kurum-sal bir yapı haline gelmektir.

Ziyaret Ve Refakat Politikası

Hastanemiz ziyaretçi saatleri sabah 08.00 – 22.00 arası yapılmaktadır. Yoğun bakım ünitesi için Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi sabah 09.00 – 10.00 arası Ünite içinde görüş, Diğer günlede saat 09.00 – 10.00 arası kamera ile görüş ve bilgilendirme yapılmaktadır. Görüşlerde bebek ve çocuk bulundurulmaması mecburiyeti bulunmaktadır. Yatan hasta odalarında 1 ki,şiden fazla refakatçı bulundurulmamaktadır.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.