Sakarya Uni-Yurt – Astra Yapı ve İşletmeciliği

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
608 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Köprübaşı Mah. 4034. Sok. No:17/A Yazlık, Serdivan/Sakarya
  • TELEFON: (0264) 373 6 999
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Biz Kimiz?

Astra Akademik Yerleşkeler Yatırım Şirketi; 2010 yılında Üniyurt ismiyle, Önlisans, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerine hizmet vermek üzere kurulmuştur.

2010 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi,  Ahmet Necdet Sezer Yerleşkesinde kurulan ilk projemiz bugün 2.600 kişi kapasiteyle hizmet vermeye devam etmektedir. Afyon yerleşkemizin ardından 2014 yılı Eylül ayında 600 kişilik İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü yerleşkemiz ile 1.000 kişilik Sakarya yerleşkemiz hizmete açılmıştır. Son olarak 2016 yılında Zonguldak/Kozlu’da 1.500 kişilik yeni bir yerleşke daha açan şirketimiz böylece hizmet sunduğu öğrenci sayısını 6.000 kişiye çıkarmıştır.

Üniyurt modern yerleşkelerindeki farklı hizmet konseptleriyle; öğrencilerini geleceğe hazırlamakta, mezuniyet sonrasında da grup şirketlerinde staj ve iş imkânlarını sunmaktadır. Bu sayede kazanılan iş tecrübesi ile öğrencilerin hayata bir adım önde başlamaları hedeflenmektedir.

Genç, dinamik, çağdaş ve güvenilir yönetim anlayışını benimseyen, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla çalışan Üniyurt yönetici personeli; öğrencilerle yönetimi paylaşarak, onların sosyal alanda gelişimlerini sağlayacak her türlü etkinlik ve sosyal sorumluluk projelerini de birlikte yürütmektedir.

Bütün bu geniş perspektifimizle, Üniyurt’ tan ayrılan öğrencilerimiz mezun olurken; öz güveni yüksek, çevresiyle barışık, kendini ifade edebilen, ülkesine ve ailesine yararlı bireyler olarak topluma kazandırmanın haklı gururunu yaşamaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

2020 yılına kadar 20.000 yatak kapasitesine ulaşmak ve sürdürülebilir büyüme stratejilerimizle ülkemiz ekonomisine katma değer yaratarak uzun vadeli ve sürekli gelişmek.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde öğrenci konaklama hizmetleri sağlayan, sektöründe lider ve öncellikle tercih edilen oyuncu olmak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.