TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
521 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Teknoliva
  • ADRES: Esentepe Mah. Akademi Yolu Sk. No : 10B/Z01 (Sakarya Teknokent) Serdivan / Sakarya
  • TELEFON: 0 (264) 502 2700
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Teknoliva

MİKRO YAZILIM

Teknoliva Mikro Yazılım Çözüm ortağı olarak uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürmektedir. Yurt sathında ve yurt dışında edindiği tecrübeler ile ister tek kullanıcılı ister 250 kullanıcılı ERP sistemleri projeleri yürütebilmektedir. Mikro Yazılım ülkemizin güçlü yazılım şirketlerindendir. 25 yılı aşkın süredir yazılım geliştirerek küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin en büyük yardımcısı olmuştur.

MY ERP

Sektörel tecrübesi ile kendini kanıtlamış bir ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) yazılımına mı ihtiyacınız var? Mikro’nun ERP ailesinde gelişmiş özellikleriyle kurumlara ışık tutan MY ERP çözümünü mutlaka yakından inceleyin.

Mikro tarafından KOBİ`lerden holdinglere kadar her ölçekteki kurum için üstün kaynak planlama (ERP) araçlarını bir araya getiren MY E-RP, iş süreçlerinizi her zamankinden çok daha iyi yönetebilmelerinize yardımcı oluyor.

MY E-RP ile;
İş zekâsı araçlarıyla veriyi anlamlandırarak iş süreçlerinde daha etkin kullanabilmek, raporlama araçlarıyla stratejik karar mekanizmalarını en iyi şekilde desteklemek, kısaca: kurumsal veriden daha fazla fayda elde ederek tüm iş süreçlerini daha sağlıklı ve güçlü hale getirmeniz mümkün. Kurumsal iş çözümlerinizin entegre bir şekilde çalışmasını sağlamak, tüm sistemlerinizi kolayca izlenebilir ve yönetilebilir hale getirmek ve veriyi iş süreçleriniz için yararlı olacak şekilde kullanabilmek adına geliştirilen my e-RP; müşteri memnuniyetini ve kârlılığı artırmak için en büyük yardımcınız olacak.

My e-RP 5 Ana Bileşenden Oluşur

+ Satış ve Pazarlama Yönetimi
Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Promosyon Yönetimi, Satış Yönetimi (Ticari Set), İhracat Yönetimi ve Tamir Servis Merkezi Yönetimi süreçlerinizi geliştirerek pazarda daha rekabetçi bir pozisyona kavuşabilirsiniz. CRM ile başlayan satış operasyonunuzu, diğer promosyonlarınızla destekleyerek hem tüm satış-pazarlama sürecinizi geliştirebilir, hem de satış sonrası verilen tamir-servis hizmet operasyonlarınızı tek bir çatı altında toplayabilirsiniz.

+ Üretim Yönetimi
Üretim sürecinde; malzeme planlama, kapasite planlama ve toplam kalite yönetimi operasyonları kritik öneme sahip… Üretime dayalı bir işletmeyseniz, Mikro’nun sunduğu my e-RP ile kaynaklarınızı etkili bir biçimde planlayabilir ve kolayca yönetebilirsiniz.

+ Satın alma Yönetimi
İş Ortakları Yönetimi (VRM), Promosyon Yönetimi, Satın Alma (Ticari Set), İthalat Yönetimi ve Masraf Yönetimi süreçlerini ele alarak, tüm iş akışlarınızı yönetmeniz ve analiz etmeniz mümkün.

+ Finans ve Muhasebe Yönetimi
Küçük bir işletme, şirketler grubu veya bir holding yapısına sahip olabilirsiniz. my e-RP ile denetim firmalarından borsaya açık şirkete kadar hiyerarşik yapınız ne olursa olsun; Finans, Genel muhasebe, Personel, İnsan Kaynakları, Sabit kıymet, Enflasyon muhasebesi (SPK), Konsolide Muhasebe, UFRS süreçlerinizi ve e-Fatura, e-Defter uygulamalarınızın tümünü genel muhasebeye entegre edebilirsiniz. Tüm bu süreçleri en verimli, en hızlı ve en doğru şekilde konsolide ederek analitik sonuçlar elde edin.

+ İş Zekâsı ve Raporlama
Analitik raporlama bugün, kurumların karar alma süreçlerinde etkili olan en önemli araçlardan biri. my e-RP’nın sunduğu iş zekâsı ile kurumunuzun ihtiyaç duyduğu analitik raporları hızlı, doğru ve hatasız bir şekilde alabilirsiniz. İster anlık (reel-time) raporlamayı, isterseniz de önceden programlanmış özet raporlama modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca, programın sunduğu hazır rapor formatları dışında kendi size özel raporlar tasarlamak için ‘Report Builder’ aracını kullanabilirsiniz.

STANDART SERİ

Mikro’nun, KOBİ’lerin standart ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak geliştirdiği esnek, işlevsel çözüm setiyle tanışın.

Detaylı Bilgi

Sektör fark etmeksizin tüm şirketler artık, günün ihtiyaçlarına tam uyum sağlayan ve aynı zamanda yarının ihtiyaçlarına göre geliştirmeye açık çözümler arıyor. 1988 yılından beri her zaman müşterilerinin nabzını tutmayı başaran ve kurumsal çözümlerini bu bilgi ve tecrübeyle şekillendiren Mikro, STANDART SERİ ile modüler ve genişletilebilir bir yapı ve maliyet avantajı sağlıyor.

Kolay Erişim ve Yetkilendirme: STANDART SERİ, esnek yapısıyla her tip kullanıcı için hızlı bir alışma dönemi vadediyor. Daha önce herhangi bir ticari otomasyon yazılımı kullanmamış bir kullanıcı bile, Mikro tecrübesiyle geliştirilmiş arayüzler sayesinde kısa sürede sistemi verimli bir şekilde kullanmaya başlayabiliyor.

Yetkilendirme, STANDART SERİ’nin en önemli özelliklerinden biri… Kapsamlı yetki tanımlamaları ile kullanıcıların program üzerinde görüntüleyebileceği ve düzenleyebileceği tüm alanlar önceden belirlenebiliyor. Böylece her kullanıcı, sadece kendisine tanınmış yetki çerçevesinde evrak okuyabiliyor, değiştirebiliyor ve yeni kayıt ekleyebiliyor veya silebiliyor.

Tüm Ofis Ürünleri ile Kolay Entegrasyon: Micosoft Outlook, STANDART SERİ ile program içerisinden erişilebilir ve görüntülenebilir. Böylece e-postalardan ve Outlook kişilerinden programa veri aktarımı gerçekleştirmek, gün iç

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.