• 0542 790 01 39
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
391 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ulubey Tesisleri
  • ADRES: Korucuk Mah Korucuk cad. No.60 Korucuk / SAKARYA
  • TELEFON: 0 (264) 272 0272
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ SAKARYA

FİRMA HAKKINDA

Sakarya Kır Düğünü

Her ayrıntı son derece önemli

 

Düğün bir çok insanın titizlikle planladığı ve misafirlerini en iyi şekilde karşılamak istedikleri anlardan biridir. Bu güzel günde her şeyin dört dörtlük olmasına büyük özen gösteren düğün sahipleri için düğün mekânları da her zaman büyük bir önem arz etmektedir. 

Kır düğünü ya da salon düğünü için çok farklı etkinlikler düzenlenmekte ve gençler için son derece mutlu bir tablo ortaya çıkarılmaktadır. Bir düğünde olması gereken her şeyin bir arada olmasına özen gösterilen düğün mekânları o düğüne gelen ziyaretçilerin rahat edecekleri şekillerde hazırlanmaktadır. Kimsenin ayakta kalmaması için yeterli oturma kapasitesi, pistin mekânın her yerinden görülebilmesi gibi detaylara önem verilmektedir.

Kır düğünü yapmak isteyen insanlar için her ayrıntı son derece önemli olmaktadır. Düğünün yapılacağı alan ulaşım konusunda insanları zorlayacak şekilde değil de biraz daha merkezi bir yer olması daha iyi ulaşım imkânı sunacaktır. Kır düğünlerinin en güzel yanı güzel bir havada insanların kendilerini daha özgür hissetmeleri ve tatlı bahar havası içerisinde çiçeklerin kokusunu içlerine çekerek gelin ve damada en güzel günlerinde eşlik etmeleridir. Kır düğünlerinin güzel olan bir diğer yanı da salon düğünleri kadar insanları dar bir alana tıkılmak zorunda bırakmamasıdır. Gelin ve damat daha rahat gelinlik ve damatlık seçme imkânı bulurken davetliler de kendilerini çok fazla kasmak zorunda kalmıyorlar.

Her düğün konseptinin kendisine göre güzel yanları olsa da kır düğünlerinde farklı objeler kullanılarak düğün daha da güzel bir hale getirilebiliyor. Kavanozların içerisine yerleştirilen mumların ağaçları süslemesi, çiçekli bir gelin damat girişinin yapılması, sandalyelerin ve masaların çiçeklerle süslenmesi kır düğünü konseptinde daha rahat gerçekleştirilebiliyor. Klasiğin dışında olan ve marjinal bir düğün havası veren kır düğünleri çiftlerin de düğün mekânı içerisinde daha rahat hareket etmesini sağlıyor.

Kır düğünlerinde bir başka güzel fayda ise beklenilenden çok insanın düğüne gelmesi karşısında yer sorunu yaşanmamasıdır. Alan geniş olduğu için masalar ve sandalyeler çoğaltılabilir, dar gelen pist için yer açılabilir. Kır düğünleri her zaman sinerjinin daha yüksek olduğu düğünlerdir ve insanlar çok daha fazla rahat etmektedirler. 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.