• 0541 316 02 67

Yektamak Makina Konveyör Kalıp İmalat

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
276 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Bilecik Yolu Üzeri Akçay Mah. MKS Sok. No: 60 54600 Sapanca / Sakarya
  • TELEFON: 0 (264) 274 20 13
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Şirket Profili

 

2013 yılında kurulan YEKTAMAK Makina ve Mühendislik, kuruluş tarihi bakımından yeni bir firma olmasına rağmen akademik geçmişe sahip kurucu ortakları, 35 yıla varan tecrübeye sahip yetkin mühendis ve imalat personelinin vermiş olduğu güven sayesinde kuruluşundan bu yana onlarca projeye imza atarak başta otomotiv sektörü olmak üzere birçok sektörün özel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir. 

YEKTAMAK, müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesinden projenin teslim edilmesine kadar olan tasarım, dayanım hesaplamaları, bilgisayar destekli simülasyonlar, üretim, kalite kontrol ve test gibi tüm süreçlerde gösterdiği özenle istenen kalite standartlarında projeler gerçekleştirmektedir. Bu özveriyle YEKTAMAK, geçmişten günümüze kadar, çeşitli özel makine ve sistem çözümleri, otomasyon sistemleri, konveyör ve taşıma sistemleri, çok amaçlı imalat fikstürleri, çeşitli vinçler ve kaldırma sistemleri gibi birçok özel proje gerçekleştirerek müşterilerinin hizmetine sunmuştur. 

YEKTAMAK olarak amacımız, hizmetlerimizde “Ar-Ge ve İnovasyon Odaklı Olma” ilkesini esas alarak gelişmekte olan teknolojiyle müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarına her zaman cevap vererek, müşterilerimizin ulusal ve uluslararası pazarda, rakiplerine karşı avantajlı konuma geçmelerini sağlamaktır.

 

 

yektamak-engineering-services

 

Vizyonumuz

Sektörde Türkiye lideri olmak ve sürdürülebilir büyüme sağlamaktır.

Misyonumuz

 

yektamak-engineering-services

 

 

Ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet gösteren, üretimini arttırmak ve büyümek için özel makina ve ekipman yatırımları yapmak isteyen üretici firmaların ihtiyaçlarını yüksek kalitede, optimum maliyette ve en kısa sürede karşılayarak, her zaman aranan ve tercih edilen firma olmaktır.

 

Kalite Politikamız

  • Mühendislik çalışmalarımızda ve üretimimizde “sıfır hata” hedefiyle müşterilerimize hatasız ürünler sunarak ve taahhütlerimizi yerine getirerek müşteri memnuniyetini ve güvenini ilke edinmek
  • Yaratıcılığa ve yenilikçiliğe önem vermek, bu amaçla gerekli yetkinlik eğitimlerini vermek
  • Kalite Yönetim Sistemi’ni sürekli iyileştirmek
  • İş süreçlerimizi sürekli geliştirerek “mükemmel süreç sistemleri” oluşturmak
  • Müşteriden gelen geribildirimleri en hızlı şekilde değerlendirmek ve gerekli adımları atmak
  • Çevreye, ahlak kurallarına duyarlı olmak ve yasalara uygun hareket etmek

 

yektamak-engineering-services

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.