Yücesan San. İnş. Ve Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
590 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Fatih Caddesi No. 32 54580 Arifiye SAKARYA / TÜRKİYE
  • TELEFON: 0264229 00 98
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

YÜCESAN A.Ş., 1982 senesinde kalorifer kazanı imalatı ile sanayi sektörüne adım atmıştır. Takip eden süreç içerisinde alçak ve yüksek basınçlı buhar kazanları, yer altı tankları, asfalt tankları ve ham petrol tankları imalatı yapmıştır. Ayrıca kanalet fabrikaları ve kereste kurutma fırınları kurmuş ve etkin hale geçirmiştir.

YÜCESAN A.Ş. 1994 yılında yolcu vagonu onarım ve revizyon işine başlamış, başlangıç tarihinden bugüne 250’ den fazla yolcu vagonunu (Elektrikli dizi, Kuşetli, Pulman, Kompartmanlı, Yataklı, Restaurant, Konferans (VİP) ) ISO 9001: 2000 kalitesinde ve UIC standartlarına göre periyodik bakım, onarım, dizayn ve modernizasyon işlerini TCDD ve TÜVASAŞ A.Ş.’ ye yapmış ve yapmaktadır.

YÜCESAN A.Ş. bu sektörde yakaladığı kalite ve güvenle 2000 yılında diğer etkinliklerini durdurarak tüm gücünü Yurtiçi ve Yurtdışında her türlü demiryolu aracının parça imalatı kompenent ve yedek parça temini, bakım, onarım, dizayn ve modernizasyonuna yöneltmiştir.

Ayrıca YÜCESAN A.Ş olarak 2010 yılı itibari ile EN 15085-2 CL 1 (Uluslar arası Demiryolu Uygulamaları- Demiryolu Araçları ve Parçaları) imalat ve onarım kalite belgesini almış bulunmaktadır.
Firmamız TCDD ve TÜVASAŞ’a yaptığı işlerin yanına SURİYE Demiryolları(CFS)’ye teknik şartname, proje, komponent temini alanlarında çözümler sunmuştur. Ayrıca firmamız BULGARİSTAN Demiryolları (BDZ) ve ÖZBEKİSTAN Demiryollarına ait yolcu vagonlarının modernizasyonu projesinde kompanent bazında çözüm ortaklığını sürdürmektedir.

1982 den beri güçlenerek büyüyen YÜCESAN A.Ş. misyonunu “yurtiçi ve yurtdışında her türlü demiryolu aracında tüm teknolojilere uyumlu profesyonel çözüm ortaklığı” olarak belirlemiştir.

Fabrikamız

YÜCESAN A.Ş.’nin üretim tesisi, Anadolu’ya açılan demiryollarının en önemli kavşağı ve yolcu vagonu sanayimizin merkezi olan Sakarya/Arifiye’de faaliyet göstermektedir.
Revizyonunu ve onarımını üstlendiğimiz vagonların yenilenmesi için gerekli tüm üretim birimlerini barındıran tesisimiz, 3 000 metre karesi kapalı, 3 000 metre karesi açık olmak üzere 6 000 metre kare alan üzerine kurulu ve ulusal demiryollarına bağlantılıdır.

Tesisimizde yer alan:
– Kumlama Atölyesi -Çelik Hazırlama Atölyesi -Ahşap Atölyesi -Döşeme Atölyesi -Elektrik Atölyesi -Boya Atölyesi
– Montaj Atölyesi
– Kesme-bükme ünitesi
– Boji bakım ünitesi
– Vinç ve kriko sistemleri
– Malzeme deposu ile,

Revizyona ve bakıma alınan vagonların tek bir çatı altında yenilenmesine ve doğrudan kullanıma hazır olarak çıkmasına olanak vermektedir
Bu vizyon ışığında yapacağınız ihalelerden firmamızı da haberdar etmeniz, sunacağımız çözüm önerileri ve fiyat tekliflerini dikkate almanızı rica ederiz.
Birlikte daha büyük adımlar atmak dileği ile.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.